Automatinis padėklų kalibravimas ir paletizavimas
Projekto užduotis

Automatinis skydų sukalimas, gabarito kalibravimas ir paletizavimas. Žmonių skaičiaus, reikalingo gamybos linijoje, mažinimas.

Ankstesnis veikimas

Skydai buvo kalami, kalibruojami ir kraunami ant paletės rankomis. Naudojama daug fizinės jėgos, darbo vieta nėra ergonomiška, mažas gamybos našumas.

Rezultatas

Suprojektuota ir pagaminta pusiau automatinė skydų gamybos linija. Liniją sudaro padėklų kalimo įrengimas ir robotizuotas skydų kalibravimo ir paletizavimo mazgas. Linijos aptarnavimui reikalingi 3 operatoriai. Eliminuotas fizinis darbas, užtikrintas saugumas proceso metu, padidintas gamybos našumas.

Atsiliepimas
Renkantis partnerį mums labai svarbu siūlomi sprendimai ir įgyvendintų projektų pavyzdžiai. Džiaugiamės pasirinkę UAB „Automatikos Biuras“ komandą, nes jie, išklausę mūsų poreikius, greitai išanalizavo techinę užduotį. Kiekviename projekto etape darbai buvo atliekami sklandžiai, pagal sutartus įsipareigojimus. Įmonė ne tik pilnai įgyvendino iškeltus reikalavimus, bet ir pasiūlė naujų sprendimų būsimiems projektams. Bendru darbo rezultatu esame labai patenkinti, puikiai vertiname UAB „Automatikos Biuras“ narių darbo patirtį ir kompetenciją.
Paulius Čerkauskas
Direktoriaus pavaduotojas
Ramūnas Švedas
Direktorius
Reikia pagalbos išsirinkti?
  • patirtis
  • žinios
  • noras
  • rezultatai
GREITOJI UŽKLAUSA
Atsakome greičiau nei per 12 valandų.